Polska Federacja Dekarzy, Blacharzy i Cieśli

Witamy w federacyjnym systemie rezerwacyjnym.

To nowoczesny system pozwalający zarządzać organizowanymi przez Federację wydarzeniami. 

Znajdą tu Państwo wyczerpujące informacje o wszystkich planowanych przedsięwzięciach oraz będą mogli w dowolnym momencie przystąpić lub odwołać wcześniej zadeklarowane uczestnictwo, rezerwację czy miejsce na spotkaniu. 

Wystarczy kliknąć na zakladkę "Rezerwacja" a potem na wybrane przez nas wydarzenie lub zakładkę Czytaj więcej by w dolnym rogu po prawej stronie opisu wydarzenia pokazał się podświetlony napis Rejestracja. Klikając na niego otwieramy prosty formularz rejestracyjny.

Jeżeli po kliknięciu zakładki "Rezerwacja" pojawi się komunikat : "Niestety, żadne wydarzenia nie spełniają twoich kryteriów wyszukiwania" oznacza to iż wszystkie zaplanowane na najbliższą przyszłość wydarzenia mają już pełną obsadę uczestników. Kolejne będą sukcesywnie ogłaszane.

WAŻNE:

W płatnych imprezach rejestracja oznacza zobowiązanie do zapłaty w nieprzekraczalnym jednodniowym terminie od dnia dokonania rezerwacji, jednak nie później niż przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku przekroczenia wymaganego terminu płatności rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. Powtórna rezerwacja jest możliwa -zawsze jednak według tej samej procedury rezerwacyjnej.                                     

Strona główna : 

www.polskie.ciesielstwo-dekarstwo.pl